Tornooi zoeken

...
Zaalvoetbal toernooi U13 _ Annapurna Brussel

Bruxelles Anderlecht
Verheydenstaat 39 1070 Anderlecht

21/04/2024
11:00
21/04/2024
14:00

5 tegen 5 met keeper (Zaal)
Jeugd
Lentecup 2024 Oosterzele

Oosterzele
Sporthal De Kluize

29/04/2024
19:00
28/06/2024
22:00

5 tegen 5 zonder keeper (Zaal)
Mannen, Vrouwen
1 mei tornooi FC Sint-Niklaas

Sint-Niklaas
Puyenbeke

01/05/2024
10:00
01/05/2024
16:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
Lions Cup 2024

Wetteren
Marcel De Kerpelstadion

01/05/2024
09:00
04/11/2023
18:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Jella Lauwens Cup - Editie 2024

Beveren Melsele
KVK Svelta Melsele

01/05/2024
09:00
01/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
RoefsCup 2024

Puurs
Sportpark De Schans

01/05/2024
08:30
05/05/2024
17:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
Recratief minivoetbaltornooi KRC Emblem

Ranst Emblem
KRC Emblem

01/05/2024
10:00
01/05/2024
16:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen, Vrouwen, Jeugd
Tornooi Johan Pattijn

Oudenaarde Eine
Voetbalveld Kwik Eine

01/05/2024
13:00
01/05/2024
17:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
Jeugdtornooi

Kortenaken
Vandeputstadion

03/05/2024
09:00
05/05/2024
20:00

Veldvoetbal (Verhard)
Jeugd
Tornooi SK Steenhuffel

Londerzeel Steenhuffel
SK Steenhuffel

03/05/2024
18:00
05/05/2024
17:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
Olsene Sportief

Zulte Olsene
Voetbalterrein

03/05/2024
00:00
05/05/2024
00:00

Andere (Kunstgras)
Jeugd
Tornooi Manhattan United

Mechelen Hombeek
Velden VFL Malines

04/05/2024
09:30
04/05/2024
17:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mini Voetbaltoernooi Reserven B KFC Ranst

Ranst
KFC Ranst

04/05/2024
09:00
04/05/2024
17:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen, Vrouwen, Jeugd, Veteranen
Midi-Voetbaltornooi FC Olymp 2024

Mortsel
SV Sint-Jozef

04/05/2024
10:00
04/05/2024
16:30

Andere (Gras)
Andere
Meitornooi 2024

Stekene Kemzeke
Kriekepitte

04/05/2024
09:00
05/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
LENTETORNOOI KRC EMBLEM

Ranst Emblem
KRC Emblem

04/05/2024
10:00
05/05/2024
17:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
Midi-Voetbaltornooi FC Olymp 2024

Mortsel
SV Sint-Jozef

05/05/2024
10:00
05/05/2024
16:30

Andere (Gras)
Andere
Tribute to Stef Andries

Antwerpen Deurne
Sportpark Groot Schijn

05/05/2024
13:00
05/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Mannen
Mini-voetbal Rooigem (Gent)

Gent
Voetbalterrein FC Rooigem

05/05/2024
09:30
05/05/2024
17:00

5 tegen 5 zonder keeper (Kunstgras)
Mannen
44ste VSV Jeugdtornooi Chris Vanderstraeten

Gent Gentbrugge
VSV Gent

09/05/2024
09:00
12/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras)
Vrouwen, Jeugd
Het Puiveldse outdoor minivoetbaltornooi

Sint-Niklaas Belsele
Voetbalterrein KFC Puivelde

09/05/2024
10:00
09/05/2024
18:00

5 tegen 5 zonder keeper (Gras)
Mannen
Minivoetbaltornooi Supraboys

Turnhout
De Jantjes

09/05/2024
10:00
09/05/2024
17:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
Broeder Jacob Cup 2024

Rotselaar Wezemaal
Terreinen KFC Rapide Wezemaal

09/05/2024
10:00
09/05/2024
23:58

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen, Vrouwen, Jeugd, Veteranen
Jeugdtornooi Ward - VK Liedekerke

Liedekerke
Heuvelkouter

09/05/2024
09:00
12/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Lentetornooi Tielt-Winge 3000

Tielt-Winge
Voetbalterreinen Tielt-Winge 3000

10/05/2024
18:00
12/05/2024
20:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
34° Jeugdtornooi KFC Moerbeke

Moerbeke-Waas
Sportcite Moerbeke-Waas

10/05/2024
17:30
12/05/2024
17:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
PENALTYCUP

Sint-Gillis-Waas
FC HOOGEINDE

10/05/2024
19:00
10/05/2024
23:58

Andere (Gras)
Andere
Groots Minivoetbal Tornooi 2024

Zandhoven
Voetbalterreinen K. Zandhoven SK

11/05/2024
09:00
11/05/2024
17:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen, Jeugd, Veteranen
Omer Melis Cup - Editie 2024

Beveren Melsele
KVK Svelta Melsele

11/05/2024
09:00
11/05/2024
19:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
Los Diablos Cup

Gent Mariakerke
KSCE Mariakerke

11/05/2024
10:00
11/05/2024
17:00

5 tegen 5 zonder keeper (Kunstgras)
Mannen
Svelta Cup

Beveren Melsele
KVK Svelta Melsele

12/05/2024
09:00
12/05/2024
19:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
Antverpia 98 After-Season: 5v5 Tornooi @RVC Hoboken 2024

Antwerpen Hoboken
RVC Hoboken

12/05/2024
09:14
12/05/2024
00:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Mannen, Jeugd, Veteranen
FC Rijnvogels avondtoernooi

Katwijk
Sportpark de Kooltuin

17/05/2024
18:00
17/05/2024
21:30

Veldvoetbal (Kunstgras)
Mannen
KSV Drieslinter Jeugdtornooi

Linter Drieslinter
KSV Drieslinter

17/05/2024
18:00
19/05/2024
19:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
FC Moerstraat - Zaalvoetbaltornooi (KUNSTGRAS!)

Dendermonde Sint-Gillis-bij-Dendermonde
Voetbalterrein FC Moerstraat

18/05/2024
08:30
19/05/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Tornooi AZ 77

Aalst Herdersem
Terrein SK Herdersem

18/05/2024
09:00
18/05/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
Sc aarschot

Aarschot
Laaksite

18/05/2024
09:00
19/05/2024
16:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
18de jeugdtornooi Jong Zulte

Zulte
voetbalterrein de Waalmeers

18/05/2024
09:00
19/05/2024
13:00

Andere (Gras)
Jeugd
Keanu Bruers Cup - Editie 2024

Beveren Melsele
KVK Svelta Melsele

18/05/2024
09:00
18/05/2024
22:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
5e editie Boone Cup

Wijnegem
Vc Wijnegem

18/05/2024
10:00
18/05/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Mannen
Zebratornooi 2024

Herzele Borsbeke
Sportpark De Vrede

18/05/2024
00:00
19/05/2024
00:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Blue eagle 8 teams toernooi

Heusden-Zolder Zolder
Sporthal bolderberg

18/05/2024
12:00
18/05/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Zaal)
Mannen, Vrouwen, Jeugd, Veteranen
Kint Construct Cup 5.0

Waregem
Grasveld naast sporthal

19/05/2024
09:00
19/05/2024
19:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
8e Kleinveldtornooi FC SPARKA

Nijlen Bevel
KFC BEVEL

19/05/2024
10:00
19/05/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Mannen
FC Rijnvogels Pinkstertoernooi (ochtend)

Katwijk
Sportpark de Kooltuin

20/05/2024
09:00
20/05/2024
12:30

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
FC Rijnvogels Pinkstertoernooi (middag)

Katwijk
Sportpark de Kooltuin

20/05/2024
13:30
20/05/2024
17:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
WBO cup Puurs

Puurs
Sportpark de schans

25/05/2024
09:00
25/05/2024
19:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Mannen, Vrouwen, Veteranen
Hageland Cup 2024

Wanroij
Sporta Tongerlo

25/05/2024
09:30
26/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Juliana Malden Skor Cup 2024

Malden
Malden

25/05/2024
09:30
26/05/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Essenza Cup 2024

De Haan
Sporthal Haneveld

25/05/2024
08:30
25/05/2024
18:30

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen, Vrouwen, Jeugd, Veteranen
Skillmedia Cup

Schoten
Schoten SK

25/05/2024
09:30
25/05/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
Gold Cup Youth

Izegem
Rfc Mandel United

31/05/2024
18:30
31/05/2024
21:00

5 tegen 5 zonder keeper (Kunstgras)
Jeugd
Gold Cup

Izegem
Rfc Mandel United

01/06/2024
09:00
01/06/2024
18:00

5 tegen 5 zonder keeper (Kunstgras)
Mannen, Vrouwen
International Soccer Tournament RKSV Groene Ster

Heerlen
Sportpark Pronsebroek

01/06/2024
09:00
09/06/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
KING KAREL CUP XIII

Sint-Gillis-Waas
KFC Sporting Sint-Gillis-Waas

01/06/2024
10:00
01/06/2024
00:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Avond/Nachttornooi Fc Groene Heide

Aarschot
Voetbalterrein Fc Groene Heide

01/06/2024
16:00
02/06/2024
03:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Andere
Gold Cup Youth

Izegem Kachtem
Rfc Mandel United

02/06/2024
09:00
02/06/2024
18:00

5 tegen 5 zonder keeper (Kunstgras)
Jeugd
Jeugdtoernooi der lage landen

Breda
Vv bavel

08/06/2024
09:00
08/02/2024
15:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Summer Cup Futsal Tournament

Lommel
Soeverein Arena

09/06/2024
10:00
09/06/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Zaal)
Mannen
COSTA BRAVA VOETBAL CUP

Lloret De Mar
Sporteventz - Soccerland Catalunya

13/06/2024
12:00
16/06/2024
12:00

Andere (Gras)
Mannen, Vrouwen, Veteranen
DTS'35 Ede JO15-1 toernooi 1e- en 2e divisie

Ede
Sportpark Inschoten

15/06/2024
09:00
15/06/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Minivoetbaltornooi Sporting Molenbeek

Bekkevoort Molenbeek-Wersbeek
Terreinen Sporting Molenbeek

15/06/2024
00:10
15/06/2024
00:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Minivoetvaltornooi kv loksbergen

Halen Loksbergen
Kv loksbergen

21/06/2024
19:00
22/06/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
45ste Wegi minivoetbaltornooien

Lille Wechelderzande
Sportvelden Pulsebaan

22/06/2024
10:00
23/06/2024
17:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen, Vrouwen
J-S CUP voetbaltornooi

Dilbeek Groot-Bijgaarden
Campus BOKA

22/06/2024
09:00
22/06/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Mannen
Inca World Cup Antwerpen

Antwerpen
Sportoase

23/06/2024
10:00
23/06/2024
18:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Mannen
41e Outdoor zaalvoetbaltornooi Blue Stars

Wingene
Gemeentelijke sportterreinen

29/06/2024
10:00
29/06/2024
16:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
32ste editie Harelbeekse minivoetbalhappening

Harelbeke
Forestierstadion van Harelbeke

29/06/2024
10:00
30/06/2024
19:00

Andere (Gras)
Andere
BALLIN'CUP

Gent
Standaard Muide

07/07/2024
10:00
08/04/2024
17:00

5 tegen 5 zonder keeper (Kunstgras)
47ste zaalvoetbaltornooi op gras

Lebbeke
voetbalterrein

13/07/2024
09:30
14/07/2024
18:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
28e HDF Outdoorzaalvoetbaltornooi

Oudenburg Ettelgem
Ettelgheem

20/07/2024
09:30
20/07/2024
17:00

5 tegen 5 met keeper (Gras)
Mannen
Halfoogst tornooi 2024

Berlare
Voetbalterrein

17/08/2024
09:00
18/08/2024
18:00

Veldvoetbal (Gras)
Jeugd
CTC Moyson Cup

Londerzeel
Eeckelaers Stadion

17/08/2024
08:00
17/08/2024
23:00

5 tegen 5 met keeper (Kunstgras)
Jeugd
37ste Editie Stefan Noté tornooi 2024

Tervuren
Koninklijk Vrenigd Tervuren Duisburg

23/08/2024
17:00
25/08/2024
18:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
Jeugdtornooi K.VV Duffel

Duffel
K.VV Duffel

23/08/2024
17:00
25/08/2024
19:00

Veldvoetbal (Gras, Kunstgras)
Jeugd
Wintercup Holland Duinrell jeugdcup

Wassenaar
Duinrell

16/12/2024
10:00
16/12/2024
16:00

Veldvoetbal (Kunstgras)
Jeugd
edit afsluiten
slogan

Call us
Your Logo